Operativní web | Friendly studio
Shape
Máte otázku?
Jarda Janouš
PROJECT MANAGER
+420 722 584 173
volat

Web na operativní leasing přinese výsledky, ale nepoloží vás

V dnešní době je web silným a důležitým komunikačním nástrojem a často je i primárním nástrojem pro váš business. Web, který má za cíl vaší firmě nebo projektu generovat adekvátní příjem, však stojí nemalé peníze. Proto jsme přišli s řešením, které příliš nezatíží vaše cashflow.

Prvotřídní web, který nepoloží cashflow


Máme pro vás variantu prvotřídního webu s rozloženým financováním. Business model, který vaše podnikání postaví na nohy, ale neohrozí ho. Operativní web je nová služba, která nabízí web na klíč – ve špičkovém standardu za podmínek krabicových řešení. No fakt, a navíc bez háčku.

Špičková grafika i technologie


Vezměte parádní grafiku, přidejte aktuální, ale prověřené technologie a dostanete web, který bude návštěvníky měnit na zákazníky a zákazníky na stálé zákazníky. Nezáleží na tom, jestli tvoříme prémiovou webovou prezentaci nebo operativní web. Kvalita zpracování je u nás vždy vysoká.

Financování s ohledem na cashflow

V rámci služby operativní web si společně vyjasníme rozsah a funkce, které by měl váš nový web mít. Zvolíme jeden ze tří balíčků a pustíme se do práce. Stejně jako ostatní druhy operativního leasingu i webové stránky na operativní leasing fungují na fixní měsíční částce, v rámci které budeme řešit vše, co bude váš produkt vyžadovat.

On-line. Místo, kde se dnes dějí věci.


Najít letenky, objednat květiny, zkontrolovat známky dítěte nebo rezervovat místo ve vaší oblíbené restauraci? To je jen malý výčet činností, které za posledních několik let přešly do on-linu. Jsme pohodlní a rádi řešíme věci operativně a ať už jsme kdekoliv. Automatizujeme, co se dá. Ještě pořád si říkáte, že webová prezentace není pro vás?

Proč chtít operativní web?

Atraktivní a funkční web

Vyladěná grafika i technické provedení. Nic mezi tím. Kvalitní web musí nejen skvěle fungovat, ale i vypadat. A my umíme oboje.

Pohodlné financování

Platební model je velmi jednoduchý. Začneme jednorázovým placeným workshopem a poté měsíčně platíte dle zvoleného balíčku.

Rychlost spuštění

Nikdo nemá rád čekání. Proto máme připravené postupy, díky kterým vytvoříme web výrazně rychleji, než je běžný standard.

Žádné starosti

V rámci operativního webu se nemusíte o nic starat. Stabilitu, funkčnost i bezpečnost webu řešíme my.

Co říkají naši klienti?

“Srozumitelná komunikace. Odbornost. Rychlé reakce. Ochota naslouchat. To je pro mě Friendly Studio. Proto jsme si Jardu a jeho tým vybrali, aby pečovali o naše elektronické produkty.”

DOC. PHDR. MARTIN VACULÍK, PH.D.

JEDNATEL SPOLEČNOSTI DUALITY A PRODĚKAN MUNI

Jdete do toho s námi?


Zanechte nám váš e-mail nebo telefon a my se vám ještě dnes ozveme.