On-line marketing | Friendly studio
Shape
Máte otázku?
Jarda Janouš
PROJECT MANAGER
+420 722 584 173
volat

On-line marketing a komunikace

Kvalitní projekt, produkt či služba je základ úspěchu. Bez správně nastavené marketingové strategie to ale nestačí. Náš on-line tým vám pomůže s komplexním pojetím on-line marketingu a komunikační strategie tak, abyste neustále zvyšovali zisk.

Analýza dat


Marketing není o pocitech, ale o seriózních datech. Každý chceme co nejlepší výsledky a ty se bez konkrétních čísel a analýz neobejdou. Vše měříme a na základě výsledků přijdeme s efektivním řešením, které vaší investici zhodnotí.

Komunikační strategie


S plánem to jde vždycky lépe a někdy to bez něj ani nejde. Z komunikace vyplynou hodnoty a myšlenky, které vycházejí z vnitřního nastavení vašeho projektu, služby nebo firmy a z těch pak možné cesty propagace vaší značky.

On-linem to nekončí, ale začíná

Kvalitní a důvěryhodná komunikace musí běžet on-line i off-line. Náš tým ve spolupráci s kreativci připraví ucelený balíček řešení pro obě části a tím docílí maximální možné efektivity vaší značky. Příběh, propagační materiály, branding, merchendising, vizuální pojetí prodejních míst. Off-line doplňuje on-line a on-line doplňuje off-line. Ve finále vznikne ucelená komunikace se zákazníkem, která je klíčovou přísadou úspěšného podnikání.

On-line. Místo, kde se dnes dějí věci.


Ucelený design webových stránek restaurace, který koresponduje s grafikou vinného listu a stylovou řemeslnou zástěrou obsluhy? I to může být propojení off-line a on-line světa, které vytváří jedinečnost vaší značky. Ještě pořád si říkáte, že profesionální marketing není cesta pro váš business?

Co říkají naši klienti?

“Srozumitelná komunikace. Odbornost. Rychlé reakce. Ochota naslouchat. To je pro mě Friendly Studio. Proto jsme si Jardu a jeho tým vybrali, aby pečovali o naše elektronické produkty.”

DOC. PHDR. MARTIN VACULÍK, PH.D.

JEDNATEL SPOLEČNOSTI DUALITY A PRODĚKAN MUNI

Jdete do toho s námi?


Zanechte nám váš e-mail nebo telefon a my se vám ještě dnes ozveme.