Kdo jsme | Friendly Studio
Shape
Máte otázku?
Jarda Janouš
PROJECT MANAGER
+420 722 584 173
volat

Jsme sehraný tým připravený na velké výzvy

Ve Friendly Studiu dbáme na příjemnou a profesionální atmosféru pro všechny zúčastněné. Jedině tak jsme schopni odvést skvělý výkon a dosáhnout prvotřídních výsledků, které si dnešní digitální svět žádá.

01

Komunikace

Naše spolupráce začínají společnou schůzkou, na které se navzájem poznáme a probereme dopodrobna vaše představy.

02

Plánování

Výběr vhodného řešení je klíčový pro výsledek naší spolupráce, proto se žádný náš projekt neobejde bez detailního plánu.

03

Vývoj

Nejnáročnější částí spolupráce je vývoj. Vývojový tým nejprve připraví návrh, na jehož základě následně vytvoří funkční digitální projekt, který důkladně otestuje. Spuštění je už jen třešnička na dortu.

Říkají o nás

quote sign

doc. PhDr. Martin Vaculík, Ph.D.

Srozumitelná komunikace. Odbornost. Rychlé reakce. Ochota naslouchat. To je pro mě Friendly Studio. Proto jsme si Jardu a jeho tým vybrali, aby pečovali o naše elektronické produkty.

quote sign

Vojtech Kelecsényi

Friendly Studio som si vybral pre ich zákaznícky prístup a pre kvalitu a rýchlosť práce. Po viac ako ročnej spolupráci toto rozhodnutie vôbec neľutujem. Mladý dynamický tím, plný vedomostí a skúseností, s dobrými nápadmi a postrehmi, ako zlepšiť môj projekt a vždy po ruke, keď je ich potreba, to je neoceniteľné. Bravo p. Janouš a kolegovia. Verím, že toho spoločne ešte veľa dokážeme.

quote sign

Karin Mikolajková

Spolupráce s mladým týmem společnosti Friedly Studio byla osvěžující a přínosná. Vždy naslouchali a snažili se vyhovět našim potřebám.

quote sign

Lucia Plešková

Služby Friendly Studia využívame už dlhšiu dobu a vždy sme s ich službami velmi spokojný. Originálne grafické návrhy ako aj profesionálne spracovanie, ktoré môžem len doporučiť.

quote sign

Radovan Zadražil

Na společnosti oceňuji osobní přístup, flexibilitu a dostatek kreativity. S výsledky jsme byli vždy spokojeni.

2016

Rozhodli jsme se změnit svět webdesignu a tvoříme první projekt.

ČERVEN 2016

Máme první prostory, kde tvoříme weby a další projekty.

ČERVENEC 2016

Najímáte nás stále častěji. Do týmu jsme přivítali Milana.

PROSINEC 2016

Slavíme naše první narozeniny.

ČERVEN 2017

Je nás opět víc a do studia se už nevejdeme. Stěhujeme se.

LISTOPAD 2017

Je nás 10, Bob nám náš počet zakulatil.

PROSINEC 2017

2020
Zobrazit více
Zobrazit méně

Jarda Janouš


PROJECT MANAGER & DESIGN LEAD

Vedu naše projekty, jsem precizní, hodně náročný a věčně nespokojený. Snažím se cestovat a když nejsem ve studiu, často mě potkáte v kině.

Kryštof Kosina


FULL STACK DEVELOPER

Převážně se zabývám back-endem, ale rád si držím přehled o všem. Nekvalitní dokumentace způsobují moji duševní nepohodu.

Vašek Dvořák


BACK-END DEVELOPER

Tvořím back-end pro webové aplikace, pomocí kterého je dokážete pohodlně ovládat. Jsem milovníkem freestyle mountain bikingu a dobré kávy.

Milan Kyncl


FRONT-END DEVELOPER

Ve studiu se starám o vývoj mobilních aplikací a kódování webových šablon. Mezi mé záliby patří sledování sitcomů, dobré jídlo a domácí pohoda.

Míša Vojtková


VISUAL DESIGNER

Grafický design hýbe mým životem už pěkně dlouho. Mám ráda, když je vizuální komunikace jednoduchá, nápadná a dokonale propojená ve všech detailech. Miluju kafe a ráda obdivuju architekturu.

Domča Bredová


JUNIOR DESIGNER

Když zrovna netvořím návrh webu, pěčuji o náš tým. Mám na starost firemní akce a dobrou atmosféru. Ve volnu ráda cestuji a hraju si s Bobem.

Bob Vořech


CHIEF TECHNICAL OFFICER

Moji osobní kancelář jsem si zřídil na pohodlné dece pod stolem. Nejčastěji žvýkám kostičku nebo chodím na obchodní jednání do parku Parukářka. Když bychom se potkali, nemusíte se mě bát pohladit, nekoušu.

Zajímavosti až pod nos


Píšeme články, které vás zajímají.

Nepíšeme otravný newsletter s nabídkou slevy. Když už vám napíšeme, rádi si to přečtete.