Co děláme | Friendly Studio
Shape
Máte otázku?
Jarda Janouš
PROJECT MANAGER
+420 722 584 173
volat

Děláme jen to, čím jsme si jistí.

Ve Friendly Studiu se soustředíme na návrh a vývoj digitálních projektů, které skvěle vypadají, ještě lépe se používají a především vydělávají. Důležité je, aby se vaše investice vrátila. A naším úkolem je, aby byla návratnost co nejvyšší.

Prémiové webové stránky

Myslíte to s webem opravdu vážně? Pak je prémiový web přesně to, co hledáte. U nás jde nápaditý design ruku v ruce se špičkovými technologiemi a odborností na poli optimalizace stránek pro internetové vyhledávače.

Zjistit více

Webové aplikace

Vytváříme komplexní webové aplikace na klíč, které profesionálně prezentují váš digitální produkt či službu a naplňují tak potřeby koncových uživatelů.

Zjistit více

Mobilní aplikace

V průměru tráví lidé denně na internetu 6 hodin a 42 minut a více než 50% z tohoto času se připojují skrze své chytré telefony. Proto váš produkt či službu proměníme v mobilní aplikaci, kterou bude radost používat a pomůžeme vám tak oslovit co nejvíc uživatelů.

Zjistit více

E-shopy

E-shop, který neprodává je jako auto, které nejezdí. A takové byste nechtěli, je to tak? Náš tým vám připraví e-shop na míru, který bude v kombinaci s marketingem prodávat a navíc skvěle vypadat.

Zjistit více

Operativní web

V dnešní době je web silným a důležitým komunikačním nástrojem a často je i primárním nástrojem pro váš business. Web, který má za cíl vaší firmě nebo projektu generovat adekvátní příjem, však stojí nemalé peníze. Proto jsme přišli s řešením, které příliš nezatíží vaše cashflow.

Zjistit více

On-line marketing

Bez on-line marketingu je celý web jen "na zkoušku". Pokud ale myslíte váš projekt vážně, určitě bude marketingová strategie součástí vašeho plánu.

Zjistit více

Tohle máme na svědomí


chci vidět další

Zajímavosti až pod nos


Píšeme články, které vás zajímají.

Nepíšeme otravný newsletter s nabídkou slevy. Když už vám napíšeme, rádi si to přečtete.