Kdo jsme | Friendly studio
Shape
Máte otázku?
Tomáš Bláha
HEAD OF DEVELOPERS
+420 722 582 915
Volat

PŘINÁŠÍME ÚSMĚV DO DIGITÁLNÍHO SVĚTA.

01

Povídáme si

Každá naše spolupráce začíná společnou schůzkou. U dobré kávy se navzájem poznáme a probereme vaše představy.

02

Plánujeme

Výběr vhodného řešení je klíčový pro celý výsledek naší spolupráce, proto se žádný náš projekt neobejde bez pořádného plánu.

03

Vyvíjíme

Nejnáročnější částí spolupráce je vývoj. Vývojový tým připraví návrh, poté vytvoří funkční projekt, který důkladně otestuje. Spuštění je už jen třešnička na dortu.

Říkají o nás

Karin Mikolajková

Spolupráce s mladým týmem společnosti Friedly Studio byla osvěžující a přínosná. Vždy naslouchali a snažili se vyhovět našim potřebám.

Lucia Plešková

Služby Friendly Studia využívame už dlhšiu dobu a vždy sme s ich službami velmi spokojný. Originálne grafické návrhy ako aj profesionálne spracovanie, ktoré môžem len doporučiť.

Radovan Zadražil

Na společnosti oceňuji osobní přístup, flexibilitu a dostatek kreativity. S výsledky jsme byli vždy spokojeni.

2016

Rozhodli jsme se změnit svět webdesignu a tvoříme první projekt.

ČERVEN 2016

Máme první prostory, kde tvoříme weby a další projekty.

ČERVENEC 2016

Najímáte nás stále častěji. Do týmu jsme přivítali Milana.

PROSINEC 2016

Slavíme naše první narozeniny.

ČERVEN 2017

Je nás opět víc a do studia se už nevejdeme. Stěhujeme se.

LISTOPAD 2017

Je nás 10, Bob nám náš počet zakulatil.

PROSINEC 2017

2018
zobrazit více
zobrazit méně

Jarda Janouš


CO-FOUNDER & HEAD OF CREATIVES

Vedu náš tým kreativců, jsem precizní, hodně náročný a věčně nespokojený. Snažím se cestovat a když nejsem ve studiu, často mě potkáte v kině.

Tomáš Bláha


CO-FOUNDER & HEAD OF DEVELOPERS

Jsem nadšený programátor, příležitostný copywriter, detailista a pedant na termíny. Svou práci mám rád stejně, jako svou kávu. Perfektní.

Milan Kyncl


Front-end developer

Ve studiu se starám o vývoj mobilních aplikací a kódování webových šablon. Mezi mé záliby patří sledování sitcomů, dobré jídlo a domácí pohoda.

Vašek Dvořák


Back-end developer

Tvořím back-end pro webové aplikace, pomocí kterého je dokážete pohodlně ovládat. Jsem milovníkem freestyle mountain bikingu a dobré kávy.

Vláďa Trefil


Webdesigner & developer

Podílím se na tvorbě vzhledu vašeho webu jak v grafickém editoru tak i v kódu. Volný čas trávím hraním na kytaru a učením se na další nástroje.

Honza Němeček


Front-end Developer

Primárně se pohybuji na front-endu. Baví mě i webová grafika, animace a vše spojené s tvorbou webů. Řešení problémů beru jako příležitost naučit se něco nového.

Honza Kábele


Front-end Developer

Jsem kodér, který se rád učí novým věcem. Zajímám se o nové softwarové, ale i hardwarové technologie. Rád vařím, posiluji a trávím volný čas s rodinou a kamarády.

Kryštof Kosina


Full Stack Developer

Převážně se zabývám back-endem, ale rád si držím přehled o všem. Nekvalitní dokumentace způsobují moji duševní nepohodu.

Domča Bredová


Junior designer & HR

Když zrovna netvořím návrh webu, pěčuji o náš tým. Mám na starost firemní akce a dobrou atmosféru. Ve volnu ráda cestuji a hraju si s Bobem.

Bob Vořech


Chief Technical Officer

Moji osobní kancelář jsem si zřídil na pohodlné dece pod stolem. Nejčastěji žvýkám kostičku nebo chodím na obchodní jednání do parku Parukářka. Když bychom se potkali, nemusíte se mě bát pohladit, nekoušu.